Realizace zahrad a jejich částí. Zakládání zahrad soukromých i firemních. Návrhy zahrad. Zahradní trávníky a jezírka. Konzultace a rozpočet zdarma! Rekonstrukce jezírka – Zahrady Brada

Rekonstrukce jezírka

Rekonstrukce zahradního jezírka

Zahradnické služby Rekonstrukce jezírka špatně založeného u Mar. lázní. Vypuštění, terénní úprava a vysvahování, čištění a posílení filtrace.

 

Zahradní jezírka

Zahradnické služby Zahradní jezírka realizujeme jako okrasná jezírka koupací jezírka  na klíč již mnoho let. Kontaktujte nás, přijedeme na první konzultaci k vám zdarma.  Zahradní jezírka vyžadují před realizací vidět mikroklimatické podmínky místa a také vhodné si promluvit o možnostech realizace, o vašich požadavcích, optimalizovat výdaje, apod. po této konzultaci u Vás na pozemku vám zdarma vypracujeme nákladový rozpočet, abyste viděli ceny za naše služby, ještě než schválíte realizaci. Vzhledem k  tomu, že jezírka jsou náročná na materiál spolupracujeme dlouhodobě s velkoobchody a dokážeme vám nabídnout přijatelné  ceny materiálů, než jaké byste našli v obchodech.