Realizace zahrad a jejich částí. Zakládání zahrad soukromých i firemních. Návrhy zahrad. Zahradní trávníky a jezírka. Konzultace a rozpočet zdarma! Návrhy zahrad – návrh zahrady – navrhování zahrad – projekt zahrady Plzeň

Návrhy zahrad

Návrh zahrady

Plán výsadeb

Zahradnické služby V plánu výsadby jsou zobrazeny všechny stavební prvky, rostliny, kameny, apod. v půdorysu a řezech, pokud je to nutné.

Nákladový rozpočet

Rozpočet se dále skládá ze soupisu veškerého materiálu, rostlin, zemních prací, zahradnických prací a nákladů na dopravu. U každé této jednotlivé položky je uvedena  jednotková a celková cena za položku (s DPH a bez).

Soupis rostlin

Soupis rostlin obsahuje všechny rostliny obsažené v plánu výsadeb. Samozřejmě nám velice záleží na spokojenosti zákazníka, takže probíhají konzultace dle potřeby, než tento návrh vznikne. Náklady na realizaci si tedy zákazník snadno kontroluje již v průběhu vzniku nákladového rozpočtu. Při realizaci návrhu naší firmou, je tento návrh zahrady zdarma. V odkazu reference jsou fotografie našich minulých realizací pro Vaši inspiraci, které ukazují nejrůznější možnosti, jakým způsobem lze pracovat s prostředím kolem Vašeho obydlí. Stylová zahrada, zahrady na klíč i realizace jejích částí.

Realizace zahrad