Realizace zahrad a jejich částí. Zakládání zahrad soukromých i firemních. Návrhy zahrad. Zahradní trávníky a jezírka. Konzultace a rozpočet zdarma! Koupací jezírka – stavby jezírka na koupání – realizace jezírek Plzeň

Koupací jezírka

Koupací jezírka realizujeme na klíč již mnoho let. Před realizací je vhodné vidět mikroklimatické podmínky místa pro budoucí jezírko a je vhodné si promluvit o možnostech realizace, o Vašich požadavcích, optimalizovat výdaje, apod. Po této konzultaci u Vás na pozemku, Vám vypracujeme nákladový rozpočet ještě než schválíte realizaci. Spolupracujeme dlouhodobě s dodavateli materiálů a dokážeme Vám proto nabídnout přijatelnější ceny těchto materiálů, než jaké byste našli v obchodech.

Kontaktujte nás, prvotní konzultace na místě je pro nás důležitá, a proto přijedeme na první konzultaci k Vám zdarma.

Stavba jezírka na koupání

Koupací jezírka jsou velice oblíbená pro svoji funkčnost, kdy spojují okrasná jezírka s bazény, které mohou nahrazovat. V těchto jezírkách se dají vytvořit takové podmínky, které zaručují jak zdravý růst a vývoj rostlin, tak čistotu a kvalitu vody potřebnou ke koupání bez použití jakékoliv chemie. Koupací jezírka jsou vhodná na malé i velké zahrady, kde spolu s dřevěnou palubou (terasou) a pergolou vytváří velice příjemné mikroklima, a to i v horkých letních dnech. Tato jezírka z Vaší zahrady vytvoří místo pro příjemnou relaxaci a také rozšíří Vaše možnosti volných aktivit.

Pokládka fólie do jezírka

Zahradní jezírkové fólie se vyrábějí z různých materiálů a v různých tloušťkáchbarevných provedeních stejně tak, jako u okrasných jezírek. Problematika výběru a technika pokládky jsou popsány ZDE. U koupacích jezírek se ovšem používají jiné dimenze materiálů z důvodu odlišného zatížení fólie. Barvy a povrchové struktury jsou již v dnešní době na vysoké úrovni. Můžete mít fólii od bílé, po černou barvu s nejrůznější povrchovou úpravou od hladké, po strukturu a barvu kamínků (kačírku).

Vodní rostliny

Vodní rostliny jsou dodávány na trh v nepřeberném množství. Vodní rostliny vybíráme podle potřeb jednotlivých biotopů. Rostliny, kačírek a dekorační kameny jsou předmětem přípravných konzultací před zpracováním projektu jezírka a jejich druhy jsou závislé na mnoha faktorech (způsob využití jezírka, funkčnost rostlin, apod.) Kameny se volí podle barvy okolí (fasáda domu, pergola, apod.) a podle velikosti jezírka.

Realizace zahradního jezírka