Realizace zahrad a jejich částí. Zakládání zahrad soukromých i firemních. Návrhy zahrad. Zahradní trávníky a jezírka. Konzultace a rozpočet zdarma! Realizace jezera Plzeňsko – Zahrady Brada

Realizace jezera Plzeňsko

Založení velkého okrasného jezera na Plzeňsku o rozměrech 20x16m. Provedena úprava terénu – vyrovnání svahu, výkopové práce strojem a následné ruční vyrovnání a vyčištění jezírkové jámy. Pokládka jezírkové plachty a podkladových textilií. Navezení kamene do jezera a následné vysypání kačírkem. Výsadba vodních rostlin. Elektroinstalace. Vodoinstalace. Okolní plošná úprava terénu a založení trávníku. Založení okrasných výsadeb.

Zahradní jezírka realizujeme jako okrasná jezírka i koupací jezírka na klíč již mnoho let. Kontaktujte nás, přijedeme na první konzultaci k Vám zdarma.  Zahradní jezírka vyžadují před jejich realizací vidět mikroklimatické podmínky místa pro budoucí jezírko a také je vhodné si promluvit o možnostech realizace, o vašich požadavcích, optimalizovat výdaje, apod. Po této konzultaci u Vás na pozemku, vám zdarma vypracujeme nákladový rozpočet, abyste viděli ceny za naše služby, ještě než schválíte realizaci. Vzhledem k  tomu, že jezírka jsou náročná na materiál spolupracujeme dlouhodobě s velkoobchody a dokážeme vám nabídnout přijatelnější  ceny materiálů, než jaké byste našli v obchodech.

Realizace zahradního jezírka