Realizace zahrad a jejich částí. Zakládání zahrad soukromých i firemních. Návrhy zahrad. Zahradní trávníky a jezírka. Konzultace a rozpočet zdarma! Rekonstrukce jezírka – oprava dvou jezírek v Plzni, instalace filtrace

Rekonstrukce jezírek s potokem

Rekonstrukce jezírka – rekonstrukce dvou špatně založených jezírek v Plzni. Odstranění veškerého materiálu z jezer, následné mytí a uložení části zpět. Oprava a čištění fólií v jezerech a výměna fólie v potoce. Vyrovnání břehů a terénní úprava v jezerech i potoce. Doplnění a posílení technologie čištění vody – instalace nových filtrů. Odebrání nevhodných výsadeb a doplnění vhodnými druhy. Částečné přesunutí původních výsadeb kolem jezer a potoka. Částečné odstranění vodních rostlin a doplnění vhodných druhů. Pokládka netkané textilie pod výsadby a následné mulčování.

Zahradní jezírka

Zahradní jezírka realizujeme jako okrasná jezírka koupací jezírka na klíč již mnoho let. Kontaktujte nás, přijedeme na první konzultaci k Vám zdarma.  Zahradní jezírka vyžadují před jejich realizací vidět mikroklimatické podmínky místa pro budoucí jezírko a také je vhodné si promluvit o možnostech realizace, o vašich požadavcích, optimalizovat výdaje, apod. Po této konzultaci u Vás na pozemku, vám zdarma vypracujeme nákladový rozpočet, abyste viděli ceny za naše služby, ještě než schválíte realizaci. Vzhledem k  tomu, že jezírka jsou náročná na materiál spolupracujeme dlouhodobě s velkoobchody a dokážeme vám nabídnout přijatelnější  ceny materiálů, než jaké byste našli v obchodech.

Realizace zahradního jezírka