Realizace zahrad a jejich částí. Zakládání zahrad soukromých i firemních. Návrhy zahrad. Zahradní trávníky a jezírka. Konzultace a rozpočet zdarma! Ozelenění penzionu – Zahrady Brada

Ozelenění penzionu

Realizace realizace velké zahrady

Zahrady Barda Realizace velké zahrady a stavba jezírek s potokem u  penzionu v Děpoltovicích u Karlových Varů. Realizovali jsme terénní úpravy zahrady ze svažitého terénu na terasy, montáž závlahového systému, plošné úpravy terénu, setí trávníku a válcování trávníku, kompletní realizaci dvou větších okrasných jezírek s potokem, montáž filtrací a čerpadel, můstek přes potok, montáž a dodávka kašny a také pítko na vodu, návrh zahrady, výsadby okrasných záhonů v rovině i ve svahu pomocí kokosové sítě.

Stavba jezírka
okrasné jezero
Stavba okrasného jezírka
břeh okrasného jezírka
okrasné výsadby
Okrasné výsadby ve svahu

Zahradnické služby Naše rodinná firma Zahrady Brada – Realizace zahrad Plzeň působí na trhu již řadu let. Provádíme realizace zahrad, návrhy zahrad,ozeleňování  firemních objektů, veřejné výsadby apod. Dále provádíme údržbu a rekonstrukce zahrad a jejich částí. Realizujeme okrasná jezírka a koupací jezírka. Zakládáme parkové i zahradní trávníky, okrasné záhony a skalky.  Stavíme drobné a dřevěné stavby v zahradě (terasy, pergoly, ploty ap.). Taktéž provádíme terénní úpravy drobnou i těžkou mechanizací. Kontaktujte nás, přijedeme na první konzultaci k Vám zdarma. Po této konzultaci u Vás na pozemku, vám zdarma vypracujeme nákladový rozpočet, abyste viděli ceny za naše služby, ještě než schválíte realizaci.

Zahrady Brada