Realizace zahrad a jejich částí. Zakládání zahrad soukromých i firemních. Návrhy zahrad. Zahradní trávníky a jezírka. Konzultace a rozpočet zdarma! Realizace zahrady Plzeň-jih – Zahrady Brada

Realizace zahrady Plzeň-jih

Založení zahrady. Skrývka stávajícího terénu – terénní úpravy hrubé strojem. Navezení ornice a následná strojní úprava terénu v ploše. Založení okrasných záhonů. Provedení výsadeb – trvalky, keře a výsadby alejových a ovocných stromů. Zhotovení cest v zahradě. Založení trávníku.

Realizace zahrad

Naše firma Zahrady Brada – realizace zahrad, se již několik let specializuje na ozeleňování soukromých zahrad. Provádíme celkové realizace zahrad, realizace částí zahrad, návrhy zahrad, zahradní jezírka okrasná i koupací,  různé zahradnické služby, veřejné výsadby, apod. Dále provádíme údržbu a rekonstrukce zahrad a jejich částí. Zakládáme parkové i zahradní trávníky, okrasné záhony a skalky.  Stavíme drobné a dřevěné stavby v zahradě (terasy, pergoly, ploty, ap.). Taktéž provádíme terénní úpravy drobnou i těžkou mechanizací. Kontaktujte nás, přijedeme na první konzultaci k Vám zdarma. Po této konzultaci u Vás na pozemku, Vám zdarma vypracujeme nákladový rozpočet, abyste viděli ceny za naše služby, ještě než schválíte realizaci. Spolupracujeme dlouhodobě s dodavateli materiálů a dokážeme Vám proto nabídnout přijatelnější ceny těchto materiálů, než jaké byste našli v obchodech.

Realizace zahrad