Realizace zahrad a jejich částí. Zakládání zahrad soukromých i firemních. Návrhy zahrad. Zahradní trávníky a jezírka. Konzultace a rozpočet zdarma! Stavba zahradního jezírka – okrasné jezírko Plzeň-sever – jezírka na klíč

Stavba – zahradní jezírko Plzeň-sever

Stavba zahradního jezírka –  okrasného jezírka na zahradě  na Plzni – severu. Stavba zahradního jezírka – výkop jezera, pokládka plachty PVC a geotextilie, okrasné výsadby v kůře, instalace čerpadla a  tlakové filtrace  s UV filtrem, instalace el. ovládání a napájení, instalace osvětlení zahrady a jezírka, stavba potůčku ve svahu, výsadba vodních rostlin.

Zahradní jezírka

Zahradnické služby Zahradní jezírka realizujeme jako okrasná jezírka koupací jezírka  na klíč již mnoho let. Kontaktujte nás, přijedeme na první konzultaci k vám zdarma.  

Zahradní jezírka vyžadují před realizací vidět mikroklimatické podmínky místa a také vhodné si promluvit o možnostech realizace, o vašich požadavcích, optimalizovat výdaje, apod. po této konzultaci u Vás na pozemku vám zdarma vypracujeme nákladový rozpočet, abyste viděli ceny za naše služby, ještě než schválíte realizaci. Vzhledem k  tomu, že jezírka jsou náročná na materiál spolupracujeme dlouhodobě s velkoobchody a dokážeme vám nabídnout přijatelné  ceny materiálů, než jaké byste našli v obchodech.

Realizace zahradního jezírka