Realizace zahrad a jejich částí. Zakládání zahrad soukromých i firemních. Návrhy zahrad. Zahradní trávníky a jezírka. Konzultace a rozpočet zdarma! Předzahrádka – realizace předzahrádky u domu, založení zahrady

Realizace předzahrádky Plzeň-jih

Rekonstrukce původní předzahrádky zarostlé trávou. Odplevelení a zpracování terénu, pokládka plastových okrajů a následná stavba cestičky ze štěrku, pokládka netkané textilie, výsadby skalniček do dvou menších skalek, výsadby menších ovocných stromů, výsadby trvalek a kvetoucích keřů a následné mulčování výsadeb.

Naše firma Zahrady Brada se již několik let specializuje na ozeleňování soukromých zahrad. Provádíme celkové realizace zahrad, realizace částí zahrad, návrhy zahrad, zahradní jezírka okrasná i koupací, ozeleňování firemních objektů, veřejné výsadby, apod. Dále provádíme údržbu a rekonstrukce zahrad a jejich částí. Zakládáme parkové i zahradní trávníky, okrasné záhony a skalky.  Stavíme drobné a dřevěné stavby v zahradě (terasy, pergoly, ploty, ap.). Taktéž provádíme terénní úpravy drobnou i těžkou mechanizací. Kontaktujte nás, přijedeme na první konzultaci k Vám zdarma. Po této konzultaci u Vás na pozemku, Vám zdarma vypracujeme nákladový rozpočet, abyste viděli ceny za naše služby, ještě než schválíte realizaci.

Realizace zahrad