Realizace zahrad a jejich částí. Zakládání zahrad soukromých i firemních. Návrhy zahrad. Zahradní trávníky a jezírka. Konzultace a rozpočet zdarma! Montáž automatické závlahy Plzeň

Automatické závlahy

Montujeme automatický zavlažovací systém zn. Rainbird. Provádíme zavlažování trávníků i výsadeb, závlahu navrhneme na míru a zrealizujeme dle požadavků zákazníka. Prvotní konzultace na místě je pro nás důležitá, kontaktujte nás, přijedeme na první konzultaci k Vám zdarma.

Automatický zavlažovací systém pro zahradu je propojen tak, aby fungoval zcela automaticky, tzn. je řízen počítačovou jednotkou. Samotným zdrojem vody může být studna, vodovodní řad či jiný zdroj, na který je pak napojen potrubní systém zakončen postřikovači, které jsou řízeny elektromagnetickými ventily, které spíná právě řídící (počítačová) jednotka.

K největším výhodám automatického zavlažovacího systému patří: jednoduchá obsluha, rovnoměrné zavlažování zelených ploch, ušetřený Váš čas potřebný k pravidelnému zalévání, možnost rozčlenění ploch do sekcí (odlišné nároky na zalévání), možnost ovládání přes internet. Montáží automatické závlahy si na své zahradě vytvoříte příjemné mikroklima.

Realizace zahrad