Realizace zahrad a jejich částí. Zakládání zahrad soukromých i firemních. Návrhy zahrad. Zahradní trávníky a jezírka. Konzultace a rozpočet zdarma! Stavby na zahradě, ploty a pletiva, můstky, terasy – dodávka a montáž

Stavby na zahradě a ploty

Stavby na zahradě

realizace zahrad Stavíme drobné stavby v zahradě a dřevěné stavby na zahradě (terasy, pergoly, ploty, ap.). Provádíme celkové realizace zahrad, realizace částí zahrad, návrhy zahrad, zahradní jezírka okrasná i koupací. Kontaktujte nás, přijedeme na první konzultaci k Vám zdarma. Po této konzultaci u Vás na pozemku, vám zdarma vypracujeme nákladový rozpočet, abyste viděli ceny za naše služby, ještě než schválíte realizaci.

Dále provádíme údržbu a rekonstrukce zahrad a jejich částí. Zakládáme parkové i zahradní trávníky, okrasné záhony a skalky.  Stavíme drobné a dřevěné stavby v zahradě (terasy, pergoly, ploty, ap.). Taktéž provádíme terénní úpravy drobnou i těžkou mechanizací.

 Stavby na zahradě – cesty v zahradě

 

Dřevěné prvky v zahradě

Zahrady Barda Použití dřevěných prvků na zahradě má nejen vysoce estetickou hodnotu, která snadno zapadne do přírodního rázu prostředí, ale je také často jedním z mála možných materiálů, kterými se dají řešit složitější stavební úpravy na zahradě.

Dřevo při dobré péči může „přežít“ v zahradě i několik desítek let, aniž by se na něm projevila změna vzhledu či tvaru.  Přirozeností dřeva je, že neustále žije – pracuje. Přijímá vlhkost, po dešti vysychá, příjemně se prohřívá a díky své elasticitě přežívá i mrazy. Případné nedostatky nebo nepravidelnosti umocňují přirozený dojem a kromě nepravidelné struktury nás dřevo okouzluje i svými barvami a jejich proměnami.

Můstky, ploty a komposty

 

Dřevo je tedy v zahradě nejpřirozenějším stavebním materiálem, který se vhodně doplňuje jak s rostlinami, tak vodou i kameny. Je praktické i dekorativní a lze ho využít na stavbu pergol, altánů, oblouků, teras, můstků, různých treláží a podpěr, schodů, atd.

Zahrady Barda Naše rodinná firma  Zahrady Brada – Realizace zahrad Plzeň působí na trhu již řadu let. Provádíme realizace zahrad, návrhy zahrad,ozeleňování  firemních objektů, veřejné výsadby apod. Dále provádíme údržbu a rekonstrukce zahrad a jejich částí. Realizujeme okrasná jezírka a koupací jezírka. Zakládáme parkové i zahradní trávníky, okrasné záhony a skalky.  Stavíme drobné a dřevěné stavby v zahradě (terasy, pergoly, ploty ap.). Taktéž provádíme terénní úpravy drobnou i těžkou mechanizací.  Kontakt – Jan Brada. 

cropped-zahrady-brada-logo-20143.png

 Zahradnické služby:

Soukromé zahrady  Veřejná zeleň  Plošné úpravy terénu  Terénní nerovnosti a skalky  Okrasná jezírka  Koupací jezírka  Okrasné trávníky nízko sečené  Okrasné luční trávníky vysoké  Osazovací plán a nákladový rozpočet  Terasy  Ploty  Pergoly a altány  Můstky a ostatní dřevostavby  Střih živých plotů  Střihy a řezy ovocných dřevin  Rizikové kácení  Ořezy dřevin  Chodníčky a cestičky v zahradě