Realizace zahrad a jejich částí. Zakládání zahrad soukromých i firemních. Návrhy zahrad. Zahradní trávníky a jezírka. Konzultace a rozpočet zdarma! Veřejná zeleň, Realizace zahrad Plzeň – Alejové výsadby, zakládání výsadeb

Veřejná zeleň

Alejové výsadby

Zahrady Barda Naše firma Zahrady Brada působí na trhu již několik let při realizacích veřejné zeleně, ozeleňování firemních objektů, veřejných výsadeb, apod. Provádíme návrhy, realizace, údržbu a rekonstrukce zahrad a jejich částí. Realizujeme okrasná a koupací jezírka, parkové i zahradní trávníky, nejrůznější druhy zahradnických služeb jako je veřejná zeleň, parkové trávníky pokládkou i setím, terénní úpravy plošné různými stroji od bagrů po drobné ruční frézy.

Zakládání výsadeb

Zahrady Barda Nabízíme vám první konzultaci u vás ZDARMA, po konzultaci vypracování položkového rozpočtu také zdarma. Návrh zahrady  v půdorysu s popisem rostlin a podrobný položkový rozpočet veškerých nákladů spojených s realizací (garantujeme 100% dodržení nákladů). V případě realizace zakázky naší firmou je veškerá dokumentace TAKÉ ZDARMA.

Zahrady Barda Rádi bychom vám, našim zákazníkům, poskytovali kvalitní zahradnické služby a  při návrhu i realizaci akceptovali styl, barvy a funkčnost stavby tak, aby zahrada kolem vašeho domu splňovala vaše nároky a sloužila jako doplnění interiéru a esteticky i funkčně zhodnocovala stavbu. Snažíme se navrhovat zahrady efektivně s důrazem na funkčnost, estetiku, produkci, nebo třeba i  na minimální údržbu dle priorit, které si zvolíte.

Výsadba okrasných jabloní Malus Evereste

Zahradnické služby Výsadba okrasných jabloní včetně ochrany kmene a zálivkové technologie. Při této realizaci se jednalo o vhodné doplnění proluky v původní jabloňové aleji.

Realizace zakázky ozelenění ulice ve St. Plzenci

realizace zahrad Naše společnost se mimo jiné zabývá úpravami veřejných prostor. Provádíme terénní úpravy a ozeleňování veřejných prostor.  Terénní úpravy a následné ozelenění ulice Pod Radyní ve Starém Plzenci.