Veřejná zeleň

Alejové výsadby

Zahrady Barda Naše firma Zahrady Brada působí na trhu již několik let při realizacích veřejné zeleně, ozeleňování firemních objektů, veřejných výsadeb, apod. Provádíme návrhy, realizace, údržbu a rekonstrukce zahrad a jejich částí. Realizujeme okrasná a koupací jezírka, parkové i zahradní trávníky, nejrůznější druhy zahradnických služeb jako je veřejná zeleň, parkové trávníky pokládkou i setím, terénní úpravy plošné různými stroji od bagrů po drobné ruční frézy.

Zakládání výsadeb

Zahrady Barda Nabízíme vám první konzultaci u vás ZDARMA, po konzultaci vypracování položkového rozpočtu také zdarma. Návrh zahrady  v půdorysu s popisem rostlin a podrobný položkový rozpočet veškerých nákladů spojených s realizací (garantujeme 100% dodržení nákladů). V případě realizace zakázky naší firmou je veškerá dokumentace TAKÉ ZDARMA.

Zahrady Barda Rádi bychom vám, našim zákazníkům, poskytovali kvalitní zahradnické služby a  při návrhu i realizaci akceptovali styl, barvy a funkčnost stavby tak, aby zahrada kolem vašeho domu splňovala vaše nároky a sloužila jako doplnění interiéru a esteticky i funkčně zhodnocovala stavbu. Snažíme se navrhovat zahrady efektivně s důrazem na funkčnost, estetiku, produkci, nebo třeba i  na minimální údržbu dle priorit, které si zvolíte.

Výsadba okrasných jabloní Malus Evereste

Zahradnické služby Výsadba okrasných jabloní včetně ochrany kmene a zálivkové technologie. Při této realizaci se jednalo o vhodné doplnění proluky v původní jabloňové aleji.

Realizace zakázky ozelenění ulice ve St. Plzenci

realizace zahrad Naše společnost se mimo jiné zabývá úpravami veřejných prostor. Provádíme terénní úpravy a ozeleňování veřejných prostor.  Terénní úpravy a následné ozelenění ulice Pod Radyní ve Starém Plzenci.