Naše služby

Zahradnické služby

Zahradnické služby Naše rodinná firma  Zahrady Brada – Realizace zahrad Plzeň působí na trhu již řadu let. Naše zahradnické služby jsou – návrhy zahrad a následné realizace zahrad a jejich částí, ozeleňování různých firemních objektů, veřejné výsadby apod. Dále údržba zahrad a rekonstrukce zahrad a jejich částí. Realizujeme okrasná jezírka a koupací jezírka.  Kontaktujte nás, přijedeme na první konzultaci k Vám zdarma. Po této konzultaci u Vás na pozemku, vám zdarma vypracujeme nákladový rozpočet, abyste viděli ceny za naše služby, ještě než schválíte realizaci. 

 

realizace zahrad Rádi bychom vám, našim zákazníkům, poskytovali kvalitní zahradnické služby a  při návrhu i realizaci akceptovali styl, barvy a funkčnost stavby tak, aby zahrada kolem vašeho domu splňovala nároky vámi kladené a sloužila jako doplnění interiéru a  esteticky i funkčně zhodnocovala stavbuSnažíme se navrhovat zahrady efektivně s důrazem na funkčnost, estetiku, produkci, nebo třeba i  na minimální údržbu dle priorit, které si zvolíte.

Zahradnické služby:

Soukromé zahrady  Veřejná zeleň  Plošné úpravy terénu  Terénní nerovnosti a skalky  Okrasná jezírka  Koupací jezírka  Okrasné trávníky nízko sečené  Okrasné luční trávníky vysoké  Osazovací plán a nákladový rozpočet  Terasy  Ploty  Pergoly a altány  Můstky a ostatní dřevostavby  Střih živých plotů  Střihy a řezy ovocných dřevin  Rizikové kácení  Ořezy dřevin  Chodníčky a cestičky v zahradě

Comments are closed