Okrasná jezírka

Okrasná jezírka 

okrasná jezírka Realizujeme okrasná jezírka i jejich části (např. filtrace) na klíč. Stavba zahradních jezírek vyžaduje před realizací vidět mikroklimatické podmínky místa a také si promluvit o možnostech realizace, o vašich požadavcích, optimalizovat výdaje, apod. Kontaktujte nás, přijedeme na první konzultaci k vám zdarma. Poté vám zdarma  vypracujeme nákladový rozpočet, abyste viděli ceny za naše služby, ještě než schválíte realizaci.  V odkazu reference jsou ukázky našich prací. Vzhledem k tomu, že dlouhodobě spolupracujeme s velkoobchodními dodavateli, dokážeme vám nabídnout přijatelnější ceny materiálů, než jaké byste našli v obchodech.

 

Zakládání jezírek

 

 

střih dřevin

 


Realizace jezírek – části

realizace zahrad Montujeme také součásti jezírek, jako jsou pokládky fólií, elektroinstalace (časové spínače, apod.), gravitační i tlakové filtrace, potůčky, vodopádky, pítka na vodu, kašny, apod. Dodáváme též drobné dřevostavby, jako jsou altánky, terasy, mola a můstky přes potůčky nebo jezírka.Realizace zahrad

Údržba jezírek

Zahradnické služby Provádíme údržbu jezírek, čištění a řešení problémů kolem okrasných jezírek. Na naše realizace se můžete podívat ve fotogalerii nebo referencích. V odkazu „jezírka“ najdete postup stavby jezírka.

Stavba jezírka

Zahrady Barda První kroky při stavbě okrasného i koupacího jezírka na vaší zahradě budou stejné. Vodní prvky, které se mohou začlenit do většího prostoru při zakládání nové zahrady či zapojení vodní plochy při rekonstrukci stávající zahrady, skýtají celkově estetičtější výsledek a stanou se časem nejoblíbenější částí vaší okrasné zahrady.

 

Zahrady Barda Samozřejmě je třeba si rozmyslet nejdříve kde bude jezírko umístěno (plocha často určí i tvar) a dále (pokud je dostatek místa) si rozmyslíme tvar. Tvar jezírka si nejlépe vyznačíme bílým pískem, nebo pilinami. Používá se také zahradní hadice, se kterou se dá hýbat a můžete si vytvořit více tvarů, než se rozhodnete. Bývá zvykem zatlouci kolíky na místech pravých úhlů a ještě je vhodné před započetím stavby naznačit v takto vytvořeném půdorysu hloubky. To se provádí opět pískem, pilinami nebo hadicí. Vyznačí se tak mělčiny a hloubky.

 

Proč okrasná jezírka?

Zahradnické služby Okrasná jezírka byla již v historii velice oblíbeným prvkem v zahradách a tuto pozici si udržují stále a budou i do budoucna. Rybičky, nejrůznější rostliny, kameny, voda i tento biotop jako celek vnáší do zahrady nezapomenutelnou atmosféru a zkvalitňují Vaši zahradu po stránce estetické i zdravotní. K okrasným jezírkům montujeme i různé druhy kvalitních filtrací, čerpadel, nejrůznějších doplňkůobslužné techniky, dle parametrů jezírka a přání zákazníka.

Zahradnické služby Fólie se vyrábějí v několika tloušťkách, materiálových a barevných provedeních. Různé druhy materiálů a barev se vybírají podle hloubky a způsobu využívání jezera (tloušťka) a podle druhu využití (barva a povrch). Viz výše. Vodních rostlin, kačírků a dekoračních kamenů je na trhu velmi mnoho druhů vhodných k nejrůznějšímu využití. Rostliny, kačírek a dekorační kameny jsou předmětem přípravných konzultací před zpracováním návrhu jezírka a jejich druhy jsou závislé na mnoha faktorech (způsob využití jezírka, míra zátěže, znečišťování apod.).Realizace zahrad

Comments are closed