Koupací jezírka

Koupací jezírka

Zahrady Brada Realizujeme koupací jezírka na klíč již mnoho let. Kontaktujte nás, přijedeme na první konzultaci k vám zdarma. Před realizací jezírka na koupání je vhodné vidět mikroklimatické podmínky místa a také si promluvit o možnostech realizace, o vašich požadavcích, optimalizovat výdaje, apod. Po této konzultaci na místě  vám zdarma  vypracujeme nákladový rozpočet, abyste viděli ceny za naše služby, ještě než schválíte realizaci.  V odkazu reference jsou ukázky našich prací. Vzhledem k tomu, že dlouhodobě spolupracujeme s velkoobchodními dodavateli, dokážeme vám nabídnout přijatelnější ceny materiálů, než jaké byste našli v obchodech.

 

Stavba jezírka na koupání

Zahradnické služby Koupací jezírka jsou velice oblíbená pro svoji funkčnost, kdy spojují okrasná jezírkabazény, které mohou nahrazovat. V těchto jezírkách se dají vytvořit takové podmínky, které zaručují jak zdravý růst a vývoj rostlin, tak čistotu a kvalitu vody  potřebnou ke koupání bez použití jakékoliv chemie. Velice vhodná jsou na malé i velké  zahrady, kde spolu s dřevěnou palubou (terasou) a pergolou vytváří velice příjemné mikroklima a to i v horkých letních dnech. Tato jezírka z vaší zahrady vytvoří místo pro příjemnou relaxaci a také rozšíří Vaše možnosti volných aktivit.realizace zahrad

 

Pokládka fólie do jezírka

realizace zahrad Zahradní jezírkové fólie se vyrábějí z různých materiálů a v různých tloušťkáchbarevných provedeních stejně tak, jako u okrasných jezírek. Problematika výběru a technika pokládky jsou popsány ZDE. U koupacích jezírek se ovšem používají jiné dimenze materiálů z důvodu odlišného zatížení fólie jezera. Barvy a povrchové struktury jsou již v dnešní době na vysoké úrovni. Můžete mít fólii od bílé, po černou barvu s nejrůznější povrchovou úpravou od hladké, po strukturu a barvu kamínků (kačírku).

Vodní rostliny

Zahradnické služby Vodní rostliny jsou dodávány na trh ve velmi velkém počtu druhů a vybírají se podle potřeb jednotlivých biotopů. Rostliny, kačírek a dekorační kameny jsou předmětem přípravných konzultací před zpracováním projektu jezírka a jejich druhy jsou závislé na mnoha faktorech (způsob využití jezírka, funkčnost rostlin apod.) Kameny se volí podle barvy okolí (rostliny, fasáda domu, pergola apod.) a podle velikosti jezírka.

Comments are closed