Terénní úpravy

Terénní úpravy

realizace zahrad Realizujeme hrubé terénní úpravy zahrady mechanizací, plošné úpravy terénu, modelace terénu, zabezpečování svahů apod. Na těchto úpravách provádíme následná ozelenění – okrasné výsadby, skalky, trávníky.  Jsme vybaveni vhodnou mechanizací na úpravu terénu kolem domu (roviny pod trávníky, záhony apod.), nebo i na tvorbu terénních nerovností (skalky, vysvahování břehů, výkopy, problémových partií, apod.).  Kontaktujte nás, přijedeme na první konzultaci k Vám zdarma. Po této konzultaci u Vás na pozemku, vám zdarma vypracujeme nákladový rozpočet, abyste viděli ceny za naše služby, ještě než schválíte realizaci.

 

Terénní úpravy na zahradě

Zahrady Barda Terénní úpravy často dodávají zahradě potřebnou dynamičnost, člení terén, vznikají zajímavosti, jako jsou umělé svahy osázené kvetoucími rostlinami, skalky se skalničkami, kterých je na našem trhu opravdu mnoho (různé barvy, barvy květů, doby květů, velikosti). Tyto prvky spojené s trvalkovými nebo dřevinnými výsadbami působí velmi dekorativně a v  neposlední řadě reprezentativně. Pomocí výsadeb a zabezpečení příkrých terénů lze elegantně vyřešit problémové partie zahrady a současně esteticky zhodnotit prostor. 

Úprava terénu kolem domu

Členění terénu dodává zahradě intimnost a přirozeně dělí různé funkční části zahrady. Vznikají tak velice příjemná „zákoutí“.  Díky vybavení, které používáme při realizacích se práce pro nás stává nenáročnou a našeho zákazníka finančně efektivní. Naše firma Zahrady Brada provádí též plošné úpravy terénu, které bývají často spojeny s výsevy trávníků, nebo pod výsadby. Pokud je to potřeba, provádí se hrubá úprava strojem (bagrem) a poté kypření a přesné srovnání pozemku kultivačním strojem. Ve výsadbách i trávnících je důležité nakypřit, srovnat a pokud je to nutné přimísit kompost do podkladu tak, abychom usnadnili zakořenění vysetých či vysázených rostlin a umožnili vsakování a vzlínání vody. Úpravy terénu často bývají začátkem prací při realizacích zahrad.Realizace zahrad

 

 

 

Stavba skalky

 

 

Comments are closed