Realizace okrasné zahrady Plzeň-sever

Realizace okrasné zahrady – pokračování

Zahrady Barda Kompletní realizace okrasné zahrady. Okrasné jezírko a přilehlá výsadba do kačírku, kompletní terénní práceplošná úprava terénu, realizace trávníku, okrasné záhony a skalky, plotový systém haklík, plaňkový plot ze dřeva – dodávka a montáž, dlažby, vrata, vrátka a chodníčky v zahradě.

 

realizace zahrad Zahrady Brada – realizace okrasné zahrady. Provádíme realizace zahrad, návrhy zahrad,ozeleňování  firemních objektů, veřejné výsadby apod. Dále provádíme údržbu a rekonstrukce zahrad a jejich částí. Realizujeme okrasná jezírka a koupací jezírka. Zakládáme parkové i zahradní trávníky, okrasné záhony a skalky.  Stavíme drobné a dřevěné stavby v zahradě (terasy, pergoly, ploty ap.). Taktéž provádíme terénní úpravy drobnou i těžkou mechanizací.

Osázená nádoba

výsadby na zahradě

Realizace zahrad - okrasné výsadby

okrasné výsadby

Realizace okrasné zahrady

výsadby květin a alejových stromů

 

 

 

 

 

cesticky_v_zahrade

cestičky na zahradě

Výsadba u zahradního jezírka

osázený břeh jezírka

Záhon ve svahu, schodiště

okrasný záhon ve svahu

 

 

 

 

 

Zahrady Barda Zahrady Brada – kompletní realizace okrasné zahrady. Okrasné jezírko a přilehlá výsadba do kačírku, kompletní terénní práce, plošná úprava terénu, realizace trávníku, okrasné záhony a skalky, plotový systém haklík, plaňkový plot ze dřeva – dodávka a montáž, dlažby, vrata, vrátkachodníčky v zahradě.

 

Comments are closed