Reference

Reference  – realizace zahrad a jejich částí

realizace zahrad Naše rodinná firma  Zahrady Brada – Realizace zahrad Plzeň působí na trhu již řadu let. V této sekci reference naleznete realizace, které jsme v minulosti prováděli. Provádíme realizace zahrad, návrhy zahrad, ozeleňování  firemních objektů, veřejné výsadby apod. Realizujeme zahradní jezírka okrasná a koupací. Dále provádíme údržburekonstrukce zahrad a jejich částí. Kontaktujte nás, přijedeme na první konzultaci k Vám zdarma. Po této konzultaci u Vás na pozemku, vám zdarma vypracujeme nákladový rozpočet, abyste viděli ceny za naše služby, ještě než schválíte realizaci.

Rekonstrukce dvou jezírek propojených potokem

Zahradnické služby Rekonstrukce dvou špatně založených jezírek v Plzni. Odstranění veškerého materiálu z jezer, následné mytí a uložení části zpět. Oprava a čištění fólií v jezerech a výměna fólie v potoce. Nivelizování břehů a terénní úprava v jezerech i potoce. Doplnění a posílení technologie čištění vody – instalace nových filtrů. Odebrání nevhodných výsadeb a doplnění vhodnými druhy. Částečné přesunutí původních výsadeb kolem jezer a potoka. Částečné odstranění vodních rostlin a doplnění vhodných druhů. Mulčování celého díla netkanou textilií a mulčem.

 

číst dále

Realizace předzahrádky Plzeň-jih

Zahradnické služby Rekonstrukce původní předzahrádky zarostlé trávou. odplevelení a zpracování terénu, pokládka plastových okrajů a následná stavba cestičky ze štěrku, pokládka netkané textilie, výsadby skalniček do dvou menších skalek, výsadby menších ovocných stromů, výsadby trvalek a kvetoucích keřů a následné mulčování výsadeb.

 

číst dále

Zahrady Brada – rekonstrukce zahradního jezírka

Zahradnické služby Rekonstrukce špatně založeného jezírka u Mar. lázní. Vypuštění, terénní úprava a vysvahování, čištění a posílení filtrace.

 

číst dále

Zahrady Brada – stavba zahradního jezírka Plzeň-sever

Zahradnické služby Stavba okrasného jezírka na zahradě  na Plzni – severu. Zahradní jezírko – výkop jezera, pokládka plachty PVC a geotextilie, okrasné výsadby v kůře, instalace čerpadla a  tlakové filtrace  s UV filtrem, instalace el. ovládání a napájení, instalace osvětlení zahrady a jezírka, stavba potůčku ve svahu, výsadba vodních rostlin.

 

číst dále

Zahrady Brada – Zahrada Plzeň-město

Zahradnické služby Zahrady Brada – realizace zahrady v Plzni. Realizace trávníku výsevem, plošná úprava terénu, rozprostření trávníkového substrátu, pokládka cestiček ze štípané žuly do trávníku a kačírku a realizace okrasných výsadeb. 

číst dále

Zahrady Brada – Realizace velkého okrasného záhonu Plzeň-jih

Zahrady Barda Realizace parkové úpravy na soukromé zahradě na Plzni-jihu. Natažení textilií pod kůru a geotextilií pod štěrkovou cestičku. Druhová skladba – jehličnaté a kyselomylné rostliny.

 

Zahrady Brada – Okrasné jezírko Plzeň – sever

Zahradnické služby Realizace okrasného jezírka s rybami, potůčkem a malým vodopádem. Instalace – gravitační filtr. Lepení –  podkladová geotextilie a jezírková fólie PVC. Provedeny zemní práce, instalace –  kameny a dekorativní kačírek. Výsadba kolem jezírka, mulčovací kůra. Zprovoznění čerpadla.

 

 

číst dále

Zahrady Brada – Úprava terénu a setí trávníku Plzeň – jih

Zahradnické služby Úprava okolí domu  Plzni- jih. Terénní úpravy, plošná úprava terénu, realizace – cestička z kamenných šlapáků v trávě. Založení trávníku setím. Okrasné výsadby. Kvetoucí záhony.

 

 

Zahrady Brada – Realizace zahrady a jezírek, Penzion u Karlových Varů.

Zahradnické služby Realizace zahrady a stavba jezírek s potokem u  penzionu v Děpoltovicích u Karlových Varů. Realizovali jsme terénní úpravy zahrady ze svažitého terénu na terasy, montáž závlahového systému, plošné úpravy terénu, setí trávníku a válcování trávníku, kompletní realizaci dvou větších okrasných jezírek s potokem, montáž filtrací a čerpadel, můstek přes potok, montáž a dodávka kašny a také pítko na vodu, návrh zahrady, výsadby okrasných záhonů v rovině i ve svahu pomocí kokosové sítě.

číst dále

Zahrady Brada – Realizace okrasné zahrady Plzeň – sever

realizace zahrad Kompletní realizace okrasné zahrady. Okrasné jezírko a přilehlá výsadba do kačírku, kompletní terénní práce, plošná úprava terénu, realizace trávníku, okrasné záhony a skalky, plotový systém haklík, plaňkový plot ze dřeva – dodávka a montáž, dlažby, vrata, vrátka a chodníčky v zahradě.

 

číst dále

Zahrady Brada – Návrh zahrady

Zahrady Barda Ukázka realizace zahrady ve stádiu návrhu – zakázka realizována. Tyto návrhy zahrad vč. položkových rozpočtů jsou při následné realizaci zdarma. Je možno si u nás též objednat pouze návrh zahrady za poplatek dle náročnosti návrhu.

 

Zahrady Brada – Pokládka travních koberců Boží Dar

Zahradnické služby Na Božím Daru byla realizována pokládka travních koberců, terénní úpravy, plošná úprava terénu, chemické odplevelení, výsadby svažitých záhonů, ruční pletí, okrasné jezírko, záhony s kůrou a výsadby dřevin.

 

číst dále

Zahradnické služby:

 

Comments are closed