Návrhy zahrad

Provádíme návrhy zahrad, realizace zahrad a jejich částí. Při realizaci návrhu naší firmou, je tento návrh zahrady zdarma. 

Návrh zahrady obsahuje nákres toho, na čem jsme se dohodli při naší první konzultaci na Vašem pozemku. Obsahuje v půdorysu základní rozčlenění pozemku, na různé typy ploch (záhony, travnaté plochy, dlažby, cestičky, terasy, apod.). V travnatých plochách je specifikováno jaký druh trávy bude použit a v záhonech jsou zakresleny pozice a velikosti jednotlivých rostlin s jejich základním a srozumitelným názvem. Jsou zde zakresleny veškeré plochy a prvky ve Vaší budoucí zahradě. Osazovací plán by po vzájemné dohodě měl vypovídat o stavu po realizaci. Kontaktujte nás, prvotní konzultace na místě je pro nás důležitá, a proto přijedeme na první konzultaci k Vám zdarma.

Plán výsadeb

Zahradnické služby V plánu výsadby jsou zobrazeny všechny stavební prvky, rostliny, kameny, apod. v půdorysu a řezech, pokud je to nutné.

Nákladový rozpočet

Zahrady Barda Rozpočet se dále skládá ze soupisu veškerého materiálu, rostlin, zemních prací, zahradnických prací a nákladů na dopravu. U každé této jednotlivé položky je uvedena  jednotková a celková cena za položku (s DPH a bez).

Soupis rostlin

realizace zahrad Soupis rostlin obsahuje všechny rostliny obsažené v plánu výsadeb. Samozřejmě nám velice záleží na spokojenosti zákazníka, takže probíhají konzultace dle potřeby, než tento návrh vznikne. Náklady na realizaci si tedy zákazník snadno kontroluje již v průběhu vzniku nákladového rozpočtu. Při realizaci návrhu naší firmou, je tento návrh zahrady zdarma. V odkazu reference jsou fotografie našich minulých realizací pro Vaši inspiraci, které ukazují nejrůznější možnosti, jakým způsobem lze pracovat s prostředím kolem Vašeho obydlí. Stylová zahrada, zahrady na klíč i realizace jejích částí.

Zahradnické služby:

Soukromé zahrady  Veřejná zeleň  Plošné úpravy terénu  Terénní nerovnosti a skalky  Okrasná jezírka  Koupací jezírka  Okrasné trávníky nízko sečené  Okrasné luční trávníky vysoké  Osazovací plán a nákladový rozpočet  Terasy  Ploty  Pergoly a altány  Můstky a ostatní dřevostavby  Střih živých plotů  Střihy a řezy ovocných dřevin  Rizikové kácení  Ořezy dřevin  Chodníčky a cestičky v zahradě