Fotogalerie

Zahrady Brada – Fotogalerie našich realizací

Zahradnické služby Naše rodinná firma  Zahrady Brada – Realizace zahrad Plzeň působí na trhu již řadu let. V této sekci fotogalerie naleznete realizace, které jsme v minulosti prováděli. Provádíme realizace zahrad, návrhy zahrad, ozeleňování  firemních objektů, veřejné výsadby apod. Realizujeme zahradní jezírka okrasná a koupací. Dále provádíme údržburekonstrukce zahrad a jejich částí.  Kontaktujte nás, přijedeme na první konzultaci k Vám zdarma. Po této konzultaci u Vás na pozemku, vám zdarma vypracujeme nákladový rozpočet, abyste viděli ceny za naše služby, ještě než schválíte realizaci.

Zahradnické služby Naše firma Zahrady Brada se již několik let specializuje na ozeleňování soukromých zahrad. V minulosti jsme již provedli mnoho  realizací. Každá byla jiná, ale všechny spojoval zájem náš i majitelů pozemků, na společném přetvoření pozemku kolem domu na příjemné a hezké prostředí pro život Váš a Vaší rodiny. Zakládáme parkové i zahradní trávníky, okrasné záhony a skalky.  Stavíme drobné a dřevěné stavby v zahradě (terasy, pergoly, ploty ap.). Taktéž provádíme terénní úpravy drobnou i těžkou mechanizací. Firma Zahrady Brada si dovoluje prezentovat ukázky našich minulých realizací pro vaši lepší představu o naší práci.  

realizace zahrad V odkazu reference jsou fotografie našich minulých realizací pro Vaši inspiraci, které ukazují nejrůznější možnosti, jakým způsobem lze pracovat s prostředím kolem Vašeho obydlí. Nabízíme Vám první konzultaci zdarma, po konzultaci vypracování položkového rozpočtu také zdarmaNávrh zahrady  v půdorysu s popisem rostlin a podrobný položkový rozpočet veškerých nákladů spojených s realizací (garantujeme 100% dodržení nákladů). V případě realizace zakázky naší firmou je veškerá dokumentace také zdarma.

Zahradnické služby:

Soukromé zahrady  Veřejná zeleň  Plošné úpravy terénu  Terénní nerovnosti a skalky  Okrasná jezírka  Koupací jezírka  Okrasné trávníky nízko sečené  Okrasné luční trávníky vysoké  Osazovací plán a nákladový rozpočet  Terasy  Ploty  Pergoly a altány  Můstky a ostatní dřevostavby  Střih živých plotů  Střihy a řezy ovocných dřevin  Rizikové kácení  Ořezy dřevin  Chodníčky a cestičky v zahradě

Comments are closed